• Головна
  • На новорічні свята у Житомирі зростає кількість пожеж
14:53, 14 грудня 2017 р.

На новорічні свята у Житомирі зростає кількість пожеж

14 грудня заступник міського голови Сергій Кондратюк провів чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС. Особливу увагу учасники засідання приділили питанням щодо дотримання пожежної безпеки в місті під час проведення новорічних свят.

Кожного року з настанням пожежонебезпечного періоду в м.Житомирі виникає більше половини пожеж від загальної кількості, а загибель людей становить понад 60% від загальної кількості. В цьому році в Житомирі виникло 356 пожеж, під час яких загинуло 8 людей.

Микола Дідківський, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради наголосив:

«Важливо ужити своєчасно усіх необхідних заходів, щоб не лише масові заходи, але й новорічні та різдвяні свята у родинах, пройшли без порушень правил пожежної безпеки. А для цього необхідно активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу із використанням усіх можливих інформаційних ресурсів».

За підсумками засідання прийнято рішення щодо заходів, спрямованих на дотримання пожежної безпеки в місті під час проведення новорічних свят; вжиття заходів щодо влаштування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки. Члени комісії затвердили Комплексний план проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення міста Житомира з дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності, попередження пожеж, інших надзвичайних ситуацій, загибелі та травмування людей на них на 2018 рік.

#житомир #новийрік #пожежі
Оголошення
live comments feed...