• Головна
  • Житомирським підприємцям нагадали про зимове прибирання на прилеглих територіях
Рішення
13:03, 15 грудня 2017 р.

Житомирським підприємцям нагадали про зимове прибирання на прилеглих територіях

Рішення

Про це йдеться у відповідному рішенні Житомирської міської ради.

"Відповідно до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані забезпечувати благоустрій та утримувати в належному стані прилеглу територію до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг", - йдеться в оголошенні на сайті міськради.

Згідно із вищевказаними правилами у зимовий період з настанням снігопаду суб’єкти господарювання зобов’язані здійснювати прибирання прилеглої до об’єктів території від снігу, льоду та забезпечити її оброблення піщаною сумішшю та іншими дозволеними для цього матеріалами.

Крім того, необхідно організувати своєчасне очищення дахів, водостічних труб, карнизів від льоду та вжити заходи безпеки: встановити огорожі на тротуарі, пішохідних зонах і негайно забезпечити прибирання скинутого снігу та льоду.

"Звертаємось із проханням вжити всі необхідні заходи для створення комфортного та безпечного пересування мешканців і гостей міста у зимовий період!", - закликають підприємців.

#житомир #прибирання #сніг #підприємці
Оголошення
live comments feed...