• Головна
  • У Житомирі відбудеться семінар у рамках «Майстерні Спільнокошту»
08:25, 18 грудня 2017 р.

У Житомирі відбудеться семінар у рамках «Майстерні Спільнокошту»

21 грудня з 14:00 до 17:00 у приміщенні Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування (вул. Михайлівська 8/1) відбудеться семінар у рамках «Майстерні Спільнокошту» на тему «Як працює краудфандинг в Україні на прикладі платформи Спільнокошт?».

До участі у семінарі запрошуються: автори ідей, які мають ініціативи з розвитку громад; автори проектів Бюджету участі у Житомирі 2016-2017 років; активні мешканці об’єднаних територіальних громад Житомирщини.

Ключові теми семінару:

1.Як працює Спільнокошт?

2.Які критерії відбору проектів?

3.Що потрібно для старту проекту на Спільнокошт?

4.Як подати заявку та провести успішну компанію по збору грошей для проекту?

5.Інші можливості для фінансування та реалізації окремих проектів?

Тренер семінару: Аліна Машенко, представник платформи «Спільнокошт».

«Спільнокошт – це український вимір краудфандингу. І сьогодні ми потужно розвиваємось, в тому числі завдяки проектам житомирян. Вже маємо позитивний досвід музею космонавтики, який провів успішну кампанію по збору коштів», - розповіла Аліна Машенко.

Реєстрація на семінар за посиланням.

Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений Програмою «U-LEAD з Європою», акцентує увагу об’єднаних територіальних громад на можливостях, які відкриває механізм краудфандингу для реалізації проектів у громадах. Адже фокусом Спільнокошту обрано соціальні проекти та ініціативи, які активізують розвиток спільнот через соціальні інновації.

Довідково:Протягом чотирьох років існування Спільнокошту було успішно реалізовано понад 200 проектівна суму понад 12 млн гривень. І ці цифри щоденно зростають.

Успішні проекти на Спільнокошті: «Громадське радіо», Prometheus Vox Check, Urban Space Radio, The Ukrainians, онлайн-журнал про культуру «KORYDOR», київський міський журнал «Хмарочос», Освітня (не)конференція EdCamp, фільм «Жива Ватра», «Мустафа» — фільм про Мустафу Джемілєва та інші.

#житомир #спільнокошт #отг
Оголошення
live comments feed...