• Головна
  • На Житомирщині розпочався процес відбору кандидатів на здобуття «Ордена Святого Пантелеймона»
11:48, 18 грудня 2017 р.

На Житомирщині розпочався процес відбору кандидатів на здобуття «Ордена Святого Пантелеймона»

В Україні з грудня розпочався процес відбору кандидатів на здобуття у 2018 році найвищої відзнаки для медиків - «Ордена Святого Пантелеймона». Найдостойніших лікарів, медичних сестер, фельдшерів обиратимуть у 5 номінаціях:

•​«Найкращий лікар»;

•​«Найкращий медичний працівник»;

•​«Новатор охорони здоров’я»;

•​«За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я»;

•​«Взірець служіння суспільству».

Відзнака «Орден Святого Пантелеймона» була започаткована ще у 2009 році. Нагорода присуджується медпрацівникам, незалежно від їх політичних та релігійних переконань, етнічного, соціального походження та майнового стану. Разом з тим, є чіткі критерії, за якими медичні колективи, профспілки чи громадські організації висуватимуть кандидатів. Серед них: духовність та порядність, милосердя, ініціативність, професійність та ін. Вся інформація про вимоги до кандидатів зазначається в Положенні про відзнаку, яке затвердила Поважна рада «Ордена Святого Пантелеймона» 20.11.2017 р.

Варто відзначити, що вимоги до кандидатів у 2018 році практично не змінились від минулорічних за винятком кількох технічних уточнень (зменшено кількість номінацій та дещо змінено їх назви).

Переможці найвищої відзнаки для медиків, крім загальнодержавного визнання, отримають фінансову винагороду – по 100 тис. грн.

Поважна рада «Ордена Святого Пантелеймона» також вирішила особливу увагу приділити молодим лікарям та медсестрам. Було ухвалено рішення запровадити «Медаль Святого Пантелеймона», якою нагороджуватимуть молодих медпрацівників віком до 35 років. Нагорода сповідує ідентичні місію, принципи та цінності з «Орденом Святого Пантелеймона», а також має спільні органи пошуку, відбору та присудження відзнаки. Кандидатів на здобуття медалі мають право пропонувати заклади охорони здоров’я, лікарські та сестринські асоціації, профспілкові та Всеукраїнські громадські організації, ради молодих вчених та ін.

Наразі в усіх областях України створені та працюють Регіональні ради, які розпочали інформування громадськості та медичні колективи про мету та умови конкурсу.

Участь у проекті з визначення найкращих лікарів Житомирщини має надзвичайно велике значення для всіх мешканців області, адже під час відбору громадськість дізнається про долю та життєвий шлях великої кількості талановитих та високопрофесійних медиків нашого регіону.

Більш детальну інформацію про «Орден Святого Пантелеймона» можна отримати за посиланням.

Або за телефонами Регіональної експертної ради Житомирської області «Ордена Святого Пантелеймона»:

Голова

Косяченко

Костянтин Леонідович

+380677349115

Заступник голови

Марченко

Віктор Федорович

+380979541705

Секретар

Яворський

Павло Вацлавович

+380677748217

Регіональна експертна рада «Ордена Святого Пантелеймона»

#житомирщина #медики #орден #пантелеймон
Оголошення
live comments feed...