• Головна
  • У Житомирі провели Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд
12:14, 18 грудня 2017 р.

У Житомирі провели Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд

Протягом 15-17 грудня у спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходив Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд (Перша ліга).

Зокрема, між собою зіграли ВК «Полісся» (Житомир) – ДВК «Полісянка» (Житомир), ДВК «Полісянка» (Житомир) – ДЮСШ «Спартак» (Вінниця), ДЮСШ "Спартак" (Вінниця) – ВК "Полісся" (Житомир).

За результатами ігор, волейбольна команда «Полісся» здобула перемогу у стартовому турі Першості України серед жінок. Гра із вінничанками завершилася для них із рахунком 3:0.

«Спочатку ми хотіли заявити команду одразу у вищу лігу, адже дівчата мають значний потенціал і амбіції. Але вирішили не порушувати спортивних традицій і стартували з 1 ліги, - відзначив голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. - Наразі головне завдання дівчата виконали – на високій швидкості пройшли першу лігу і вже наступного року виступатимуть у вищій. У цілому для підтримки спорту області плануємо створити спортивний ліцей, де будемо збирати та виховувати талановитих і перспективний дітей, які у майбутньому будуть представляти на спортивних змаганнях нашу області».

Наступні матчі у рамках 2 туру чемпіонату України з волейболу серед жінок проходитимуть 16-18 лютого 2018 року у Білій Церкві.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

#волейбол #житомир #чемпіонат
Оголошення
live comments feed...