• Головна
  • У Житомирі відзначили лауреатів спортивного 2017 року
16:52, 22 грудня 2017 р.

У Житомирі відзначили лауреатів спортивного 2017 року

У Житомирі 22 грудня відбулась церемонії нагородження щорічного обласного конкурсу «Лауреати спортивного року - 2017». Переможці отримали нагороди у 14-ти номінаціях.

Вручали нагороди та вітали спортсменів перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута. Спортсмени, тренери, команди, спортивні організації отримали відзнаки та звання.

«Кращий спортсмен року з олімпійських видів спорту»:

  • Мазур Владислав – Чемпіон Європи серед молоді до 23 років зі стрибків у довжину, м.Бідгощ (Польща)
  • Нікітін Дмитро – срібний призер Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юніорів до 20 років зі стрибків у висоту.
  • Щербаков Максим – бронзовий призер Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед юнаків, Белград (Сербія).

«Кращий тренер з олімпійських видів спорту»:

  • Лонський Ігор Віталійович – тренер-викладач з легкої атлетики за підготовку чемпіона Європи з легкої атлетики Мазура Владислава.

«Дебют року»:

  • Волейбольний клуб Житичі. Команда створена у 2017 році. У складі команди «Житичі» грають чемпіони Дефолімпійських ігор Завіруха Ігор, Антонюк Олег, Дем’янчук Сергій, Кузьменко Дмитро.

Спортсмени, які в цьому році виконали норматив заслуженого Майстра спорту України та Майстра спорту України Міжнародного класу отримали посвідчення:

  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Мазур Владислав,
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Нікітін Дмитро,
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу зі спортивної аеробіки – Мохорт Олександра,
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Гаврилюк Тамара,
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з бодібілдингу – Єнько Яна,
  • Посвідчення заслуженого майстра спорту України з армспорту – Пінчук Олександр,
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з армспорту – Дроздюк Світлана Анатоліївна,
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з греблі на човнах Дракон – Бардашевський Юрій,
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з армспорту – Гуменюк Ігор.

«Кращийспортсмен року з неолімпійських видів спорту»:

  • Мохорт Олександра – 4 місце на Всесвітніх іграх 2017 р. з спортивної аеробіки м.Вроцлава (Польща).
  • Семеній Валерія – бронзова призеркаЧемпіонату Європи зі спортивної аеробіки у м.Анкона (Італія).
  • Остапчук Олексій – Чемпіон Європи в естафеті серед дорослих 2017 р. срібний призер Чемпіонату Світу в естафеті серед дорослих, м.Сеул (Корея).
  • Недоля Володимир – Чемпіон світу у двоборстві 3 місце та чемпіонаті світу з довгого циклу серед дорослих - 3 місце, 15-19.11.17 р. м. Сеул (Корея).
  • Ващенко Лідія – Чемпіонка Європи з боротьби дзюдо серед молоді, м. Прага (Чехія).
  • Самчик Дар’я – Чемпіонка Європи зі змішених єдиноборств ММА.

«Кращий тренер з неолімпійських видів спорту»:

  • Данюк Геннадій Дмитрович – Заслужений тренер України, старший тренер-викладач відділення армспорту. За успішні виступи його вихованців на Чемпіонаті світу з армспорту м.Будапешт (03-09.2017 р.)
  • Мохорт Лариса Валеріївна – тренер з аеробіки майстер спорту, вихованці Лариси Валеріївни Мохорт Олександра здобула 4 місце на Всесвітніх іграх 2017 р. з спортивної аеробіки м. Вроцлава (Польща), а Семеній Валерія здобула бронзу Чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки у м.Анкона (Італія) 2017 р.
  • Пронтенко Василь – тренер з гирьового спорту за підготовку призерів чемпіонату світу з гирьового спорту в естафеті серед юніорів 15-19.11.17 р. м.Сеул (Корея).

«Сенсація року» – перемогли спортсмени, які вперше стали призерами і переможцями всесвітніх та міжнароднихзмагань:

  • Гаврилюк Тамара - переможниця Всесвітньої універсіади в складі збірної команди України зі спортивної ходьби на 20 км. (Китай).
  • Пахнюк Петро - Майстер спорту міжнародного класу, срібний призер Всесвітньої Універсіади зі спортивної гімнастики.
  • Макаревич Владислав - Чемпіон Європиз класичного пауерліфтингуIPF 17 р. м.Тістед (Данія).

«Сила духу»:

  • Гонгальський Олександр – Чемпіон Світу з шашок -100, м. Кранево (Болгарія).
  • Хіміч Олександр – срібний призер чемпіонату Світу з пара-амспорту. м.Будапешт.
  • Бессальнова Олеся – Чемпіонка Світу з пара-амспорту. м. Будапешт 2017 рік.
  • Дроздюк Світлана – срібний призер Чемпіонату світу з пара-армрестлінгу на праву руку, який відбувся в м. Будапешт (Угорщина).

«Краща команда з олімпійських видів спорту»

  • Команда з настільного тенісу ЖДТУ Житомир срібні призери клубного Чемпіонату України з настільного тенісу вища ліга, в 2017 році вибороли право участі в суперлізі Чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків.
  • Команда з хокею на траві «Старт» переможеці Кубку Європейських чемпіонів – Челенджер ІV з хокею на траві, м. Предановичи (Словенія).

«Кращий тренер з олімпійських видів спорту»:

  • Гарбуз Василь Євгенович – тренер з хокею на траві за підготовку команди «Старт» до Кубку Європейських чемпіонів – Челенджер ІV з хокею на траві, м.Предановичи (Словенія), яка зайняла 1 місце.

«Олімпійська кагорта»:

  • Шекель Ольга – Срібна призерка чемпіонату Європи, неодноразова чемпіонка України, кандидат на участь у найближчих олімпійських іграх
  • Шаталова Марія - Майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи і багаторазова чемпіонка України,
  • Рябченко Тетяна - учасниця Олімпійських ігор, неодноразова чемпіонка України, переможниця етапу Кубку Світу.

«Легенда Житомирщини»

  • Щеглов Констянтин Миколайович - заслужений тренер України, неодноразовий переможець та призер міжнародних та Всеукраїнських змагань з плавання серед ветеранів, рекордсмен України, рекордсмен Світу 2017 року з плавання серед ветеранів.
  • Демб Генадій Миколайович - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України. За свою багаторічну плідну працю підготував велику кількість спортсменів високого класу.

«За відданість справі»:

  • Яцкова Анна – президент клубу Додзе
  • Сачук Артем – президент Житомирської обласної федерації шахів
  • Бочковський Олександр – президент Житомирської обласної федерації мотоспорту.
  • Нікітчук Ігор – голова Житомирської обласної федерації пожежно-прикладного спорту. Домарецкий Руслан - Керівник громадської організації «Змішані види єдиноборств«Андеграунд»,тренер чемпіонки Європи зі змішених єдиноборств ММА Самчик Даря
  • Зорнік Володимир - заслужений тренер України з легкої атлетики. Вихованці Володимира Романовича учасники чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики, неодноразові переможці та призери чемпіонатів України;
  • Кравченко Вадим – тренер волейбольної команди «Житичі»
  • Чернов Андрій - за підготовку Гаврилюк Тамари, переможниці Всесвітньої універсіади в складі збірної команди України зі спортивної ходьби на 20км. (Китай) 26.08.17 р.

«Крізь терени до зірок»:

  • Нетяга Лука – бронзовий призер з дзюдо XXIII Літніх Дефлімпійських ігор, який відбувся у м. Самсун (Туреччина) 2017 рік,
  • Антонюк Олег – срібний призер з волейболу XXIII Літніх Дефлімпійських ігор, який відбувся у м. Самсун (Туреччина) 2017 рік,
  • Завіруха Ігор – срібний призер з волейболу XXIII Літніх Дефлімпійських ігор, який відбувся у м. Самсун (Туреччина) 2017 рік.

«Ювіляри року»:

  • Житомирська обласна федерація футболу з нагоди 25-річчя з дня створення.
  • Дитячо-юнацька спортивна школа Новоград-Волинської міської ради з нагоди 25 річчя з дня заснування школи.
  • Дитячо-юнацька спортивна школа Радомишльської районної ради з нагоди 50 річчя з дня заснування школи.
  • Коростишівська ДЮКФП Коростишівської міської ради з нагоди 50 річчя.
#житомир #лауреати #спорт
Оголошення
live comments feed...