• Головна
  • «Занадто реально, щоб бути правдою»: у Житомирі відбулася презентація книги Віталія Скорохода
17:10, 22 грудня 2017 р.

«Занадто реально, щоб бути правдою»: у Житомирі відбулася презентація книги Віталія Скорохода

21 грудня в Домі української культури відбулася презентація книги житомирянина Віталія Скорохода - «Занадто реально, щоб бути правдою».

Модератор презентації, ведучий програми«Ранок на каналі «Житомир»Олег Климчук зазначає:

«Презентація була дуже цікавою, тематика творів настільки різноманітна, що спершу не віриться, що всі 5 творів належать перу однієї людини. Римська імперія, вікінги, сарацини та самураї, а ще - життя у каналізаційному колекторі та у казковій країні і, звісно ж, тема АТО та патріотизму. Написана книга легко і може бути прочитана з легкістю за один вечір, чудовий замінник перегляду кінофільму».

«Як на мене книга глибока і проста. Іноді здавалося, що буде нудно від простоти та важко від глибини, але насправді хотілося довести до читача саме таке поєднання, яке супроводжує нас у житті. Дуже сподіваюся, що книгою зацікавиться молодь, яка саме починає свої впевнені кроки, і книга посприяє виваженості та твердості цих кроків», - розповів Віталій Скороход.

У анотації до книги йдеться, що в «Занадто реально, щоб бути правдою» буденні речі описанні дуже поетично та лірично, хоч і демонструють усю правду життя, як воно є. Автор привідкриває завісу людської душі, дає можливість подивитись на деякі життєві обставини чужими очима, відчути інше життя. «Занадто реально, щоб бути правдою» - поєднання реального та нереального світу, правди та вигадки, художнього та документального, сну та яви, битви та миру, добра і справедливості, а також їх відсутності та боротьби за них. Хоча твори про всіх та не для всіх, але розраховані вони на широку читацьку аудиторію.

«Життя кожному повертає своє, хоча у вирок іноді втручається час», - каже Віталій Скороход.

#житомир #книга #скороход
Оголошення
live comments feed...