• Головна
  • Житомир може стати "Молодіжною столицею України"
09:38, 26 грудня 2017 р.

Житомир може стати "Молодіжною столицею України"

За ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Українського інституту міжнародної політики та Національної молодіжної ради України у 2017 році започатковано національний конкурс «Молодіжна столиця України».
Як поінформувала регіональний координатор конкурсу у Житомирській області Світлана Прокоф’єва, місто-переможець отримає промоцію на Всеукраїнському та європейському рівні, підвищення іміджу та довіри до міської влади, право на проведення Всеукраїнського молодіжного форуму.
«Це гарний шанс, щоб наше місто стало центром молодіжного розвитку країни, щоб про Житомир дізнались не тільки в України, але й у Європі. Тому на зустріч-презентацію ми запрошуємо усіх, кому до 35 років та більше, хто має ідеї для подальшого розвитку молодіжної політики міста Житомира та готовий їх озвучити, хто мав позитивний досвід реалізації активностей для молоді, має ініціативи, як покращити становище молоді. На заході також очікуємо і представників влади Житомира», - зазначила С. Прокоф’єва.
Публічна презентація конкурсу «Молодіжна столиця України»у Житомирі відбудеться 27 грудня 2017 року о 15.00 год.у приміщенні Житомирської обласної бібліотеки для дітей (вулиця Пушкінська, 36).
У програмі заходу:
• презентація конкурсу "Молодіжна столиця України";
• пряме включення з Києва членів Наглядової ради конкурсу;
• виступи молоді із числа депутатів Житомирської міської ради, молодих підприємців міста, молодіжних організацій, органів учнівського та студентського самоврядування, інші бажаючі;
• представлення планів реалізації молодіжної політики міста Житомира від начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.
По завершенню заходу може бути створена робоча група з написання заявки на конкурс, куди увійдуть як активісти молодіжних організацій, так і представники влади.
Довідково
Проведення конкурсу передбачає таку процедуру:
• прийом заявок від міст України – до 10 січня 2018 року включно;
• розгляд заявок Наглядовою радою конкурсу – протягом січня 2018 року;
• оголошення результатів, нагородження міста-переможця конкурсу та надання йому статусу "Молодіжна столиця України – 2018" – січень – лютий 2018 року.
У Житомирській області лише місто Баранівка уже працює над написання заявки на конкурс. Очікуємо активності і від інших міст нашої області.
#житомир #столиця #молодь
Оголошення
live comments feed...