• Головна
  • Житомиряни прикрасили «ялинку свідомості та активності»
17:43, 26 грудня 2017 р.

Житомиряни прикрасили «ялинку свідомості та активності»

26 грудня біля приміщення Житомирської міської ради по вул. Михайлівська житомиряни взялись прикрашати одну з вже встановлених живих ялинок, яку назвали «ялинка свідомості та активності».

Зелену красуню прикрашали різнокольоровими паперовими кульками, що були підготовлені організаторами, з написами активностей українців (місцева ініціатива, звернення, міська рада тощо) та вписували на іграшки свої побажання Житомиру та українцям на 2018 рік. Також частково нарядили і сусідню ялиночку звичайними новорічними прикрасами.

Команда організаторів ВІ «Активна Громада» та ГО «Молодь за Єдину Україну» дізнавались в житомирян про їхні прагнення, фотографували їх коло святкової ялинки та «ЗавтраМена»,розповсюджували незалежні газетки «Наші вісті» від ВГО «Інститут Республіка» та пропонували підписувати петицію про невідворотність покарання за порушення виборчого законодавства.

Команда організаторів до місцян звертались зі словами "Будьте активними! Разом з вами ми станемо тою іскрою, яка запалить мільйони. Да прибуде з вами сила! З наступаючими Новим Роком та Різдвом Христовим!".

Усі активні та позитивні отримували новорічні сувенірні наклейки.

Нагадаємо, що У Житомирі запалили новорічну ялинку.

Читати також:Біля головної ялинки міста відбувся святковий концерт "Житомир Різдвяний".

#житомир #ялинка #михайлівська
Оголошення
live comments feed...