• Головна
  • На Житомирщині стартує відбір кандидатів на здобуття «Ордена Святого Пантелеймона»
09:02, 27 грудня 2017 р.

На Житомирщині стартує відбір кандидатів на здобуття «Ордена Святого Пантелеймона»

На Житомирщині стартує відбір кандидатів на здобуття «Ордена Святого Пантелеймона»

Регіональна експертна рада розпочинає відбір кандидатів серед медичних працівників області на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Про це зазначив голова ради, завідувач кафедри організації і економіки фармації НМУ ім. О.Богомольця, доктор фармацевтичних наук Костянтин Косяченко 26 грудня під час прес-конференції.

За його словами, відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.

«Найдостойніших лікарів, медичних сестер, фельдшерів обиратимуть у 5 номінаціях – «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» та «Взірець служіння суспільству». Регіональна рада відбиратиме кандидатури на основі подань від громадських організацій, медичних колективів та профспілок. Після цього ми подаємо ці кандидатури на розгляд експертної ради у Київ. Нагородження переможців відбудеться 9 серпня 2018 року у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона», – зазначив Костянтин Косяченко.

Крім ордену, переможці отримають грошову відзнаку у розмірі 100 тис. грн.

Також засновники відзнаки приділятимуть особливу увагу молодим лікарям – молодих медпрацівників до 35 років нагороджуватимуть «Медаллю Святого Пантелеймона».

Прийом документів та кандидатур триватимедо 28 лютого 2018 року.

Детальну інформацію можна отримати за тел.(0412) 43-08-91або ж написати на e-mail:[email protected].

#житомир #медики #пантелеймон #орден
Оголошення
live comments feed...