• Головна
  • Рятувальники нагадують житомирянам правила безпеки під час святкування Новорічних свят
09:22, 28 грудня 2017 р.

Рятувальники нагадують житомирянам правила безпеки під час святкування Новорічних свят

Піротехнічні вироби, установка лісової красуні та безпечне поводження біля неї і ще багато інших тем – про це все розповідали сьогодні рятувальники спільно з представниками патрульної поліції та засобів масової інформацію населенню Житомира аби попередити трагедії під час святкування Нового року та Різдва Христового.

На прикладі статистичних даних організатори профілактичної роботи намагались не залякати, а спробувати пояснити та застерегти від тих непоправних наслідків, якими зазвичай супроводжуються зимові місяці і свята.

Під час заходу громадянам, які обирали «новорічних красунь», рятувальники роз’ясняли основні вимоги пожежної безпеки та які оздоблювальні матеріали можна використовувати при встановленні та прикрашені ялинок.

В місцях продажу так званих новорічних феєрверків, працівники патрульної поліції спільно з фахівцями зазначених служб нагадували місцянам, про те, що потрібно використовувати лише сертифіковану піротехнічну продукцію і обов’язково ознайомлюватись з інструкцією.

Особлива увага під час заходу приділялась батькам, яким наголошувалось на тому, щоб вони слідкували за дітьми та ні в якому разі не допускали їхнього самостійного придбання та використання піротехнічних виробів.

#житомир #рятувальники #свято #безпекка
Оголошення
live comments feed...