• Головна
  • Житомиряни, загадуємо бажання! Новорічний ритуал
12:59, 31 грудня 2017 р.

Житомиряни, загадуємо бажання! Новорічний ритуал

Житомиряни, загадуємо бажання! Новорічний ритуал

Як відомо, у новорічну ніч якщо загадати бажання, то воно обов'язково збудеться. Але буває й таке, що бажання, яке загадавши, не завжди втілюється в реальність, і тоді деякі перестають вірити в дива.

Вміти загадувати бажання в новорічну ніч потрібно теж правильно, що б вони напевно збулися. Цьому можна повчитися у героїні фільму «Ялинки», коли вона в гонитві за Новим роком, їздила по всій країні, що б під бій курантів написати бажання на папері, спалити її, попіл кинути в келих з шампанським і випити.

Це дійсно так.

Сильна енергія у бажання тоді, коли його записуєш на папері, як то кажуть«Що написано пером, не вирубаєш і сокирою». Але буває, що і це не завжди сприяє 100% результату.

Багато хто під бій курантів думають якби встигнути написати пошвидше бажання на папірці, підпалити його, і випити шампанське з попелом. Це тільки частина магічного ритуалу. Найголовніше це зосередиться на його обов'язковому виконанні. Тільки позитивні думки і віра у виконання бажання приведуть вас до успіху.

Тільки бажання потрібно загадувати, які реально можуть збутися протягом року.

Бажання необхідно завжди чітко формулювати. Якщо це пов'язано з якоюсь людиною, потрібно обов'язково написати його ім'я і що ви хочете, щоб з вами сталося. Бажаєте надбавку до зарплати або просування по роботі, то вказуйте точну суму або посаду.

Щоб бажання швидше виповнювалося його потрібно загадувати в минулому часі, як ніби воно вже збулося. Тоді бажання, нібито буде намагатися наздогнати даний час і швидше здійсниться.

P.S. Вірте завжди в краще і у Вас все вийде!

#житомир #0412 #бажання #новийрік
Оголошення
live comments feed...