• Головна
  • Нові дитячі садочки — подарунок маленьким мешканцям Любарщини
16:15, 13 вересня 2012 р.

Нові дитячі садочки — подарунок маленьким мешканцям Любарщини

Стовідсоткове охоплення дітей дошкільною освітою  — завдання Уряду України, яке активно реалізовується і в нашій області.
Одразу два дошкільних заклади відкрилися 11 вересня 2012 року в Любарському районі: дитячий садочок в Любарі, створений при підтримці організації “Карітас-Спес”, вихованцями якого стали 24 малюки та комунальний дошкільний навчальний заклад в селі Глезно, який прийняв до своїх груп 50 хлопчиків та дівчат.
Голова районної державної адміністрації Віктор Захарчук, відкриваючи дошкільні заклади, і як справжній господар оглядаючи критичним оком відновлені приміщення, зазначив: “Не розумію того, хто в сучасних умовах, розуміючи важливість відновлення та розвитку дошкільної освіти, весь час лише скаржиться на відсутність належного фінансування і цим пояснює власну бездіяльність. Якщо дійсно бажаєш щось зробити — знайдеш спосіб вирішити усі питання, тим більше, сьогодні підтримка з боку держави є дуже відчутною”.
 Незважаючи на значний обсяг робіт, які ще заплановані і складнощі, що виникають при будь-якому будівництві, не відчувається песимістичного настрою і у Глезненського сільського голови Жанни Кузьмишиної, адже саме за її ініціативи створено дитячий садок в селі, де працює доволі велика загальноосвітня школа.
“Навіть найкраще сімейне виховання не може компенсувати дитині спілкування в колективі однолітків” - зазначив на відкритті садочка “Карітас-Спес” керівник цієї організації отець Андрій. Проте атмосфера в цьому сучасному дитсадку дійсно домашня. Вихователями у закладі є сестри релігійної громади, які вручили представнику облдержадміністрації, заступнику начальнику головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Наталії Калкан власноруч, разом із своїми маленькими вихованцями,  створену художню композицію зі словами подяки та підтримки на адресу голови облдержадміністрації Сергія Рижука.  
На сьогодні Житомирщина є лідером в Україні по темпам збільшення кількості дітей, охоплених дошкільною освітою. Протягом останніх двох років в нашій області відкрито 96 дитячих садків і на сьогодні по кількості дітей, які відвідують дитячі садки, область входить до п'ятірки кращих в Україні.
IMG_4772

 IMG_4786

 IMG_4818

 IMG_4837

 IMG_4860

 IMG_4866

 IMG_4874

 IMG_4876

 IMG_4884

 IMG_4890

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...