• Головна
  • У Житомирі презентують збірку автора та виконавеця власних творів Романа Лілеї
10:04, 12 січня 2018 р.

У Житомирі презентують збірку автора та виконавеця власних творів Романа Лілеї

У Житомирі презентують збірку автора та виконавеця власних творів Романа Лілеї

20 січня автор та виконавець власних творів Роман Лілея представить свою першу збірку поезії "Не знаю я, чи мають квіти душу…". Збірка вийшла друком в кінці 2017 році і перша її презентація відбудеться саме в Житомирі.

До книги увійшли вірші, написані впродовж 2017 року українською мовою, яка, на думку автора, є найпоетичнішою мовою в світі. Головними героями поетичних творів цієї збірки є квіти. Саме через них автор прагне показати різні характери людей, розкрити прекрасні жіночі риси, змалювати вічну красу.

"Вірші Романа Лілеї сповнені віри в цілістність крихкого буття, огортають читача тихою радістю і світлим смутком. Блукаючи вуличками та скверами, читач милується знайомими з дитинства рідними і загадковими квітами. Кожна рослина має свою таємницю, спогади, історію, а може, і душу. Читач споглядає світ то очима захопленної дитини, то схвильованного юнака, то мудрого дідуся,то дбайливого садівника свого внутрішнього "саду-світу". Через спогади, душевні муки, втрати, надії поет намагається відчути гармонію та передати зв'язок внутрішнього світу людини і природи. Прагне філософськи осягнути зв'язок мистецтва, кохання, життя, які невід'ємні від творчості", - йдеться в групі події в мережі Facebook.

Автор не обмежується лише красою поетичної форми, а занурює читача у таємницю зіткнення добра і зла, світла і темряви, матеріального та духовного.

Багатогранність та неповторність поетичних образів втілені на сторінках книги художницею Олександрою Бахіною.

Роман Лілея також є автором та виконавцем власних пісень. В 1991 році на ІІ фестивалі "Червона рута" в Запоріжжі він став лауреатом фестивалю; зал, стоячи, зустрічав його пісню "Вічная пам'ять". А вже в 1992 році він посів перше місце на Міжнародному фестивалі «Доля» в жанрі авторської пісні, також з піснею на духовну тематику про зруйновану капличку. Сьогодні Роман Лілея співає на зустрічах та святах, в лікарнях, у військових частинах. Почути пісні у виконанні автора можна буде і в Житомирі під час презентації збірки поезії "Не знаю я, чи мають квіти душу...".

Більш детально за посиланням.

У Житомирі презентують збірку автора та виконавеця власних творів Романа Лілеї, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #збірка #романлілея
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...