
Актуально
15:00, 17 вересня 2012 р.
Житомиряни не відчули заборони на рекламу тютюну
Актуально
Прийнятий учора закон про заборону реклами цигарок та тютюнових виробів залишив байдужим мешканців Житомира. Адже навіть за відсутності цього закону в обласному центрі рекламних площ під подібні продукти або не було взагалі, або вони були представлені одиничними екземплярами.
Житомирська мерія давно оголосила війну тютюну та алкоголю. Свого часу мерія намагалася на сесії Житомирської міської ради прийняти рішення про заборону продавати спиртне та тютюн у кіосках. В такий спосіб намагалися уникнути продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім. Голосів для прийняття даного рішення, як завжди, не вистачило. Опиралися його прийняттю, здебільшого, саме ті депутати, хто має бізнес у сфері кіосків та торгових точок.
Отже, ранок 17 вересня, попри набуття законом про заборону реклами цигарок та тютюнових виробів, ніяк не змінив життя житомирян.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:54
17 травня
15:05
17 травня
18:55
15 травня
15:46
15 травня
Оголошення
13:38, 9 травня
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
13:38, 9 травня
09:03, 17 травня
live comments feed...