• Головна
  • Житомирський суддя живе в борг, який не збирається повертати
15:36, 23 січня 2018 р.

Житомирський суддя живе в борг, який не збирається повертати

Під прицілом нашого розслідування опинився суддя Житомирського окружного адміністративного суду Роман Шимонович, який має слабкість до отримання в борг та неповернення чималих сум грошових коштів.

Надає перевагу робити це пан суддя по-тихому, подалі від всевидющих очей НАЗК, і, звичайно ж, ніяких повідомлень про отримання таких доходів декларація Романа Шимоновича не містить.

У розпорядженні редакції опинилася заява одного з постраждалих від дій судді. У заяві йдеться про те, що суддя Шимонович, скориставшись довірою, у грудні 2017 року отримав у борг 50000 доларів США і обіцяв повернути їх до 09 січня 1018 року

Як тільки справа підходила до обумовленої дати повернення, почалося найцікавіше. Шимонович заявив, що грошей у нього немає. Знаходяться вони в людини на ім’я Сергій, який перебуває з ним у дружніх відносинах та займається переведенням в готівку грошей через фіктивні суб’єкти підприємницької діяльності. Надалі пан «ваша честь» почав поспішно розпродувати належне йому майно, не залишаючи кредиторам жодних шансів повернути передані в борг кошти.

На думку потерпілого, Роман Шимонович – це типовий шахрай, який прикривається суддівською мантією, і якби не спільні знайоми, то ніколи б не позичив йому грошей. Наше джерело з суддівського середовища стверджує, що суддя Шимонович – це людина, яка постійно живе в борг та має постійні неприємності, пов’язані з неповерненням грошей.

На які потреби судді Шимоновичу знадобилися 50 тисяч доларів США? Участь у фінансуванні конвертаційних центрів чи картковий борг?

І найцікавіше – як суддя Шимонович планував за два тижні заробити та повернути борг у розмірі 50000 доларів США, і як такі «замашки» позначаться на результатах майбутнього кваліфікаційного оцінювання надання Роману Шимоновичу пожиттєвого статусу судді?

На всі ці питання відповіді в наступних публікаціях.

Наразі ми сподіваємося на те, що цим питанням зацікавляться НАЗК та інші структури, куди був вимушений звернутися постраждалий.

Копії документів та розписки надав постраждалий:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #суддя #шимонович #борг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...