• Головна
  • На Житомирщині лауреати премії ім. І. Огієнка можуть отримати до 10 тис. грн
13:24, 26 січня 2018 р.

На Житомирщині лауреати премії ім. І. Огієнка можуть отримати до 10 тис. грн

Прийом документів від кандидатів на здобуття щорічної премії імені Івана Огієнка триватимедо 28 лютого.Переможці отримають нагороду у розмірі до 10 тис. грн у кожній з 5 номінацій.

Про це повідомляє управління культури та туризму Житомирської ОДА.

Премія присуджується за заслуги у розвитку національної духовної культури, утвердження української державності, міжнаціональної та міжконфесійної злагоди у номінаціях: «Література», «Мистецтво», «Освіта», «Наука», «Громадська, політична та духовна діяльність». Лауреати отримають нагороду у розмірі до 10 тис. грн.

Матеріали на претендентів для здобуття премії мають містити:

  • обґрунтоване подання осередку громадського об’єднання, підприємства, установи, організації, закладу тощо, завірене відповідною печаткою і підписом керівника, подання лауреата премії попередніх років, підписане та завірене за місцем його роботи, проживання або нотаріально;
  • особовий листок обліку кадрів із вклеєною фотокарткою, завірений за місцем роботи або проживання;
  • список наукових, літературних, музичних, художніх праць, що відображає внесок претендента (кожної особи з групи претендентів) у вивчення, розробку, узагальнення, популяризацію наукової літератури. Перекладацької, духовної спадщини Івана Огієнка. Його державної, освітньої, церковної діяльності; список завіряється підписом претендента (підписом кожного з групи претендентів) або керівником підприємства, установи, організації, об’єднання, що висувають претендента;
  • праці претендента: книга, монографія, серія книжок, мистецький твір (його репродукції, кольорові та чорно-білі фотографії, слайди), музичні твори (їх нотні та магнітофонні записи), опис державної, освітньої, церковної діяльності, підтверджений відповідними документами і свідченням, інші форми вдатних заслуг у вивченні, збереження, розробці, узагальненні, впровадженні, популяризації духовної спадщини І.Огієнка, розвитку української духовної культури і української державності.

Документи подаються до 28 лютого 2018 року у 2-х примірниках матеріалів до Комітету з присудження премії імені Івана Огієнка за адресою:10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, управління культури та туризму облдержадміністрації.

За детальною інформацією звертатись до управління культури та туризму ОДА за тел.:(0412)47-22-00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #премія #огієнко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...