11:20, 1 лютого 2018 р.
У Радомишлі аварійне дерево ледь не впало на школу
31 січня біля 10:00 до Служби порятунку «101» м. Радомишль звернувся директор однієї з місцевих шкіл із проханням зрізати аварійне дерево. Через нещодавню негоду воно почало тріщати, сильно нахилилося та загрожувало падінням на дах навчального закладу.
Відділення бійців ДСНС у складі 4 чоловік за допомогою бензопили зрізали аварійне дерево та віддали його на потреби школи.
Подібні роботи радомишльські рятувальники провели і в с. Кришок. Там вони також зрізали аварійне дерево, що могло впасти на приватну оселю.
Того ж дня, о 18:55 відділення овруцьких рятувальників залучалося до відкачки води з підвалу багатоквартирного житлового будинку в обласному центрі. До них за допомогою звернулися мешканці будівлі. Бійці ДСНС за допомогою насосу спеціального автомобіля відкачали загалом 45 куб. м води. О 20:30 рятувальники повернулися у розташування частини.
Нагадаємо, щоЖитомирські рятувальники застерігають населення не виходити на тонкий лід.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:38
21 січня
ТОП новини
Оголошення
10:44, 20 січня
10:36, 16 січня
10:29, 10 січня
10:44, 20 січня
10:29, 10 січня
live comments feed...