• Головна
  • Райони Крошня та Гідропарк з’єднає новий тролейбусний маршрут
08:42, 25 вересня 2012 р.

Райони Крошня та Гідропарк з’єднає новий тролейбусний маршрут

У суботу 22 вересня на цю лінію першим вийде тролейбус, повністю відремонтований в цехах Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Машині, яка вже має мільонний пробіг, дано нове життя на термін експлуатації в 10 років.

"Ви вже не ТТУ, ви уже завод, по-суті. Ви краще працюєте. Ніж ми, чиновники. Ви з нічого робите щось" – зазначив житомирський губернатор Сергій Рижук, приймаючи оновлений тролейбус як подарунок до 75- річчя області. Про це свідчить і логотип на корпусі машини, яка помітно відрізняється від решти нестандартними жовто-зеленими кольорами.

Хоча власне конструкція тролейбуса і його агрегати традиційні, але облаштування всередині салону повністю нове, від підлоги до стелі. Для зручності пасажирів вмикається автоматичне оголошення зупинок, також світиться рухома стрічка вказівника зупинок, зауважує водій 1 класу Майя Борщевська:

"Дійсно, красивий тролейбус і їхати  в новому тролейбусі приємно, не зрівняти з тими, що давно вже в нас на лініях, старіші. Хочеться, щоб виділяли кошти, щоб у нас всі тролейбуси були такі, як цей"

Це вже другий тролейбус, який до святкових подій місту та області відремонтували, фактично зібрали з старих вузлів, працівники житомирського ТТУ:

"Чесно говорячи, коли ми дивилися на ці іржаві конструкції,  один лише дах, ми не могли уявити, що буде така чудова машина вашою працею зроблена. Але ви це зробили! Спасибі" – подяку трудівникам висловив міський голова Володимир Дебой, після чого почесні гості та журналісти заповнили салон тролейбуса і вирушили на ньому у першу символічну поїздку. При цьому голова обласної адміністрації та інші офіційні особи придбали квитки, на удачу, за підвищеними (благодійними) цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...