• Головна
  • У Житомирі розкажуть "Чого хочуть жінки"
13:30, 19 лютого 2018 р.

У Житомирі розкажуть "Чого хочуть жінки"

У п’ятницю, 23 лютого, в Житомирі Мар’яна Савка разом із Людмилою Зубко та Ольгою Герасим’юк спробують пролити світло на одвічні загадки під час розмови «Чого хочуть жінки» за мотивами проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину».

Запрошуємо вас на зустріч у «Львівську майстерню шоколаду» (Майдан Перемоги, 7), початок – о 17:00.

«12 неймовірних жінок» - авторський проект Мар’яни Савки, під час якого вона в розмові про найважливіше зібрала героїнь-моральних авторитетів сьогодення. Це особливий комунікаційний простір, у якому витворився жіночий обмін думками та ідеями про головні цінності: любов, справедливість, милосердя, толерантність… І вже незабаром у Житомирі Мар’яна Савка поговорить з героїнями свого проекту про те, які челенджі сьогодні стоять перед жінкою і до чого вона прагне.

«Жінка у сучасному суспільстві має надзвичайно багато обов'язків і викликів, - розповідає Мар’яна Савка. – Вони переважно відповідальні люди і тримають на своїх плечах купу процесів, не завжди видимих. А от які прагнення у жінок, чого вони домагаються, що хочуть змінити, чого досягають у цих змінах і якими засобами – про це ж так само цікаво говорити. Людмила Зубко і Ольга Герасим'юк – обидві були учасницями мого проекту "12 неймовірних жінок", кожна з них, кожна з нас, зрештою, є сильними особистостями, які випрацювали власну систему цінностей і мають певну місію, якою важливо ділитися. Необхідно говорити про речі, суспільно значущі, але інколи так хочеться просто погомоніти про найпростіші і почасти найважливіші речі, які роблять життя жінки повноцінним і цікавим».

Більше про книгу «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину».

У Житомирі розкажуть "Чого хочуть жінки", фото-1
#житомир #чогохочутьжінки #зустріч
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...