• Головна
  • Відтепер щоденно через Бердичів курсуватиме поїзд "Київ-Ужгород"
15:25, 20 лютого 2018 р.

Відтепер щоденно через Бердичів курсуватиме поїзд "Київ-Ужгород"

Від 17 лютого цього року поїзд № 29 Київ – Ужгород курсуватиме щоденно замість через день. Укрзалізниця збільшила кількість рейсів за цим маршрутом через його популярність.

«З Укрзалізницею все зручніше подорожувати на відпочинок та в справах. Попит на пасажирські перевезення в напрямку Ужгорода впевнено зростає, тому ми вирішили збільшити періодичність курсування двадцять дев’ятого поїзда й подивитися, як він буде заповнюватися», - прокоментував в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Поїзд № 29 Київ – Ужгород вирушає з Києва о 21:08 та прибуває до Ужгорода о 09:20. У зворотному напрямку відправлення о 22:03 та прибуття до столиці о 10:16.

Зупинки передбачені на станціях Бердичів, Чуднів-Волинське, Шепетівка-1, Львів та Мукачеве.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бердичів #поїзд #ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відбулося спецпогашення марок «Незламні серця» та «30 років КУ «Новоборівський психоневрологічний інтернат»
МАРКА
На Житомирщині патрульні затримали жителя Вінниччини просто під час крадіжки
ПОЛІЦІЯ
Виявити та надолужити навчальні прогалини — МОН та проєкт «SURGE» розробили діагностичні тести для педагогів
МОН
Понад 10 млн грн — Інспекцією обраховано збитки через загибель риби у річці Стручок на Житомирщині
ДЕІ ПОЛІСЬКОГО ОКРУГУ
Оголошення
live comments feed...