
15:14, 21 лютого 2018 р.
У Житомирі жінка з немовлям покинула палаючий будинок через вікно
21 лютого о 08:06 до Служби порятунку «101» м. Житомир надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку. На місце події виїхало два відділення рятувальників 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
З’ясувалося, що вогнем охоплено частину покрівлі та будинку. До прибуття вогнеборців господарка, яка і виявила загоряння, разом із немовлям покинула оселю через вікно – адже щоб дійти до дверей жінці необхідно було пройти крізь палаючі та задимлені кімнати.
Аби не допустити поширення полум’я на решту оселі керівник гасіння пожежі залучив додаткові сили та засоби з 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини для безперервної подачі води.
О 08:30 вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу, об 11:47 – ліквідувати. Вогнем знищено 60 кв.м даху, 2 житлові кімнати та побутова техніка, що там знаходилася. Бійці ДСНС врятували 220 кв.м покрівлі та запобігли розповсюдження полум’я по іншим кімнатам.
На ліквідацію надзвичайної події залучалося 14 чоловік особового складу та 3 спецавтомобілі. Причина пожежі, а також усі обставини наразі встановлюються.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
13:01
23 липня
Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія "КонтраFACTS Media Awards"
Новини компаній
13:52
22 липня
ТОП новини
Оголошення
10:19, 24 липня
7
11:00, 28 липня
18:16, 21 липня
