• Головна
  • Житомир прийматиме матч 1/4 Кубку України з футзалу
13:04, 23 лютого 2018 р.

Житомир прийматиме матч 1/4 Кубку України з футзалу

У неділю, 25 лютого, в Житомирі ІнБев/НПУ прийматиме львівську “Енергія” у матчі 1/4 Кубку України з футзалу. Житомиряни вперше у своїй історії пройшли до чвертьфіналу, тому зроблять все можливе, аби продовжити боротьбу за трофей. Тим паче, що львів'ян підопічні Валерія Директоренко вже обігрували минулого тижня.

В рамках 17 туру Екстра-ліги 17 лютого, ІнБев/НПУвдома здолав "Енергію" з рахунком 3:2, перервавши п'ятиматчеву переможну серію львів'ян. Тепер підопічним Валерія Директоренка потрібно буде зробити все можливе, аби повторити цей успіх.

Запрошуємо всіх підтримати нашу команду. Початок матчу на майданчику ФОКу - о 12.00.

Вхід - за квитками.

Арбітри: Є. Гордієнко (Одеса), С. Подворний (Хмельницький), М. Подраний (Житомир);хронометрист — А. Загоруйко (Житомир);спостерігач арбітражу — Ю. Веремчук (Рівне).