У Житомирі учасники Всеукраїнської олімпіади з екології писали контрольні

Сьогодні на базі Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 2 учасники заключного етапу VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології писали контрольні роботи.

Нагадаємо, що до Житомира з'їхалось 88 учнів з усієї України, аби змагатись за звання кращих знавців екології.

Формат – тести групи А, Б, В та відкрите завдання. На виконання тестів групи А та Б з однією правильною відповіддю відведено 2,5 години, групи В з кількома правильними варіантами відповіді та відкрите завдання – по 45 хвилин. Між виконаннями завдань – перерви по 15 хвилин.

Тема відкритого завдання – переглянути фільм про глобальне потепління і викласти власні міркування щодо цієї актуальної проблеми та шляхи її вирішення.

Складність виконаних завдань, які формували члени журі, юні екологи оцінюють по-різному: для одних – легкі, а для інших – важкі. Основні труднощі викликали наведені у тестах терміни.

Нагадаємо, що оцінюватиме знання юних екологів України кваліфіковане журі у складі 30 науковців із 19 закладів вищої освіти, серед них — 9 викладачів ЖДУ імені Івана Франка.

На учасників олімпіади чекають екскурсії по місту Житомир та у Музей космонавтики ім. С. П. Корольова.

У Житомирі учасники Всеукраїнської олімпіади з екології писали контрольні, фото-1 У Житомирі учасники Всеукраїнської олімпіади з екології писали контрольні, фото-2 У Житомирі учасники Всеукраїнської олімпіади з екології писали контрольні, фото-3 У Житомирі учасники Всеукраїнської олімпіади з екології писали контрольні, фото-4 У Житомирі учасники Всеукраїнської олімпіади з екології писали контрольні, фото-5
житомир олімпіада екологія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі