• Головна
  • Підприємства Житомирщини ще більше забруднюють повітря
08:49, 3 жовтня 2012 р.

Підприємства Житомирщини ще більше забруднюють повітря

У першому півріччі проти минулорічного періоду обсяг викидів зріс на 5%, - інформує обласна служба статистики за даними підприємств, узятих на державний облік територіальними органами Міністерства екології та природних ресурсів України. У повітря області потрапило понад 9 тис. т. забруднюючих речовин. Із загальної кількості викидів, які належать до парникових газів, метану – 5 тис.т, окису азоту – 29т. Також зросла на 7% кількість діоксиду вуглецю, її викиди в атмосферу склали 398 тис.т.

Діяльність яких підприємств області знаходиться під спостереженням, розповідає провідний спеціаліст відділу екологічної статистики Жанна Мостепанюк:

"До підприємств найбільших забруднювачів атмосфери регіону відносяться: Бердичівська філія управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" та Новоград-Волинська виробничо-технічна служба Рівненського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" (обсяг викидів кожного склав 28% загальнообласної кількості), Бехівський спеціалізований кар'єр (5%), ПРАТ "Коростенський завод МДФ" (3%).

Понад 29% загальнообласного обсягу викидів діоксиду вуглецю в атмосферу області потрапляє від КП "Житомиртеплокомуненерго", 12% - від Бердичівської філії управління магістральних газопроводів "Київгазтранс",

7% - від комунального підприємства теплозабезпечення м. Коростеня, 6% - від ТОВ "Церсаніт-Інвест", 5% - від КП "Бердичівтеплокомуненерго", 4% від КП "Новоград-Волинськтепоркомуненрго"

Статистики також підрахували: щільність викидів від стаціонарних джерел забруднення у розрахунку на 1кв.км території області склала 318 кг; шкідливих речовин на 1 жителя області – 7,4 кг. За офіційними даними в середньому по Україні ці показники вищі: в 11 та у 6 разів відповідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...