![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:56, 3 жовтня 2012 р.
На майдані Корольова каратисти засвідчили свою майстерність (ФОТО)
Продовжуються виступи кращих творчих та спортивних колективів області, присвячені 75-річчю Житомирщини. 2 жовтня на майдані Корольова виступив клуб карате Джитте.
На площі зібралось багато охочих подивитись на дійство. Багатьом сподобалось, вважать це гарною ідеєю, хоча думаюмь що це просто піар ходом перед виборами.
Клуб демонстрував всім присутнім свої кубки та медалі.
Довітково: Президент клубу і його старший тренер - Дмитро Євгенович Корягін одночасно тренує і збірну команду країни, будучи її старшим тренером (розділ ката). Паралельно він проводить тренувальні заняття для кращих спортсменів України з ката (тренувальні курси). Ми - єдиний клуб в області, який з усіх змагань на Україні завжди повертався з медалями. І це - понад 11 років.
![На майдані Корольова каратисти засвідчили свою майстерніст..., фото-1 На майдані Корольова каратисти засвідчили свою майстерність (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...