![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
09:00, 4 жовтня 2012 р.
Житомирські супермаркети беззахисні перед бандитами?
Житомирські супермаркети не винесли ніякого уроку зі столичних подій. Нагадаємо, що в київському супермаркеті "Караван" невідомий зловмисник, який потайки вкрав продукти, розстріляв охорону маркету.
- Охоронні фірми мають більше можливостей, аніж охорона супермаркетів, - розповідає "Сайту міста Житомира" директор регіонального представництва охоронної фірми "Явір2000" Ігор Циганчук. - Ми укомплектовані бронежилетами, маємо балончики зі сльозогінним газом, револьвери. Є навіть своя група захвату, транспорт. Це типово для структур, які займаються охороною. Охоронні ж підрозділи маркетів перед загрозою лишаються беззахисними.
Тим часом, як повідомив співрозмовник, до них особисто ніхто з супермаркетів не звертався. Невідомо йому, каже Ігор Іванович, і про подібні звернення адміністрацій супермаркетів до інших охоронних фірм.
- Охоронні засоби супермаркетів, зазвичай, обмежуються камерами спостереження і все... - стверджують представники охоронного бізнесу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...