
Доручення
13:00, 28 березня 2018 р.
На Житомирщині проведуть масштабні перевірки торговельних центрів
Доручення

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести масштабні перевірки торговельних центрів України після пожежі в російському місті Кемерово.
Про це він повідомив 28 березня під час засідання Уряду.
“Cьогодні я доручаю ДСНС, іншим службам та місцевій владі провести відповідні перевірки з тим, щоб подібні історії не трапились в жодному українському місті. Торговельні центри, школи і дитячі садки мають бути безпечними”, - повідомив Володимир Гройсман.
Він також зауважив на необхідності створення публічного реєстру відповідності закладів. Глава Уряду наголосив, що за місяць ДСНС звітуватиме про результати перевірок по всій країні. За словамиПрем'єр-міністра, для того, щоб не допустити трагедій у місцях з масовим перебуванням людей, Україні необхідна жорстка система контролю.
Володимир Гройсман звернувся і до власників торговельних центрів із закликом навести лад на своїй території.
“Мені не потрібні ваші штрафи — мені потрібна безпека людей”, - повідомив Глава Уряду.
Графіки перевірок пожежної безпеки об'єктів Житомирської області - на сайті УДСНС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
13:01
23 липня
Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія "КонтраFACTS Media Awards"
Новини компаній
13:52
22 липня
ТОП новини
Оголошення
18:16, 21 липня
14:49, 21 липня