80% вакансій з високою оплатою праці на Житомирщині - для фахівців робітничих професій

Останнього робочого дня березня в базі даних обласної служби зайнятості було зареєстровано 2502 вакансії. Лише у 180 з них пропонований рівень заробітної плати був вищим, ніж середній по країні (від 7000 тис грн). Звертає увагу така особливість: 80% високооплачуваних пропозицій роботи – для фахівців робітничих професій, зокрема тих, хто вміло вправляється з інструментом.

По 15 тис грн роботодавці Житомирщини готові платити столяру, трактористам-машиністам сільськогосподарського виробництва та водіям міжнародних перевезень.

Достойну оплату праці пропонує землякам Бердичівський машинобудівний завод "Прогрес», який потребує наразі понад 50 працівників. Від 10 до 14 тис грн на заводі заплатять свердлувальнику, термісту, шліфувальнику, заточувальнику, слюсарям-інструментальникам та формувальнику ручного формування.

Житомирське трамвайно-тролейбусне управління запрошує на роботу водіїв тролейбуса, декларуючи зарплату 12 тис грн.

Близько 10 тис грн заробітку у місяць матимуть електрогазозварники, механіки з ремонту транспорту, верстатники деревообробних верстатів, оператори устаткування з перероблення деревини, слюсарі з ремонту транспортних засобів.

7-9 тис грн можуть заробляти набивальники виробів на швейній фабриці, машиністи екскаватора, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, шеф-кухарі, електромонтери, машиністи холодильних установок, продавці непродовольчих товарів.

Шкода лише, що серед високооплачуваних пропозицій роботи – обмежений вибір для жінок. Володарки традиційних серед представників слабкої статі робітничих професій кухаря, пекаря, швачки, перукаря, продавців чи офіціантів можуть розраховувати найбільше на 5-7 тис грн щомісячної винагороди за працю. Приблизно такого рівня зарплати пропонуються також кондукторам громадського транспорту, оформлювачам готової продукції, укладальникам-пакувальникам, готувачам сумішей на кондитерській фабриці, касирам, складальникам верху взуття, підсобним робітникам на деяких виробництвах.

Відділ інформаційної роботи

обласного центру зайнятості

житомирщина робота вакансії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі