• Поліцейські Житомирщини розпочали боротьбу за Кубок Героїв АТО
09:27, 3 квітня 2018 р.

Поліцейські Житомирщини розпочали боротьбу за Кубок Героїв АТО

Футбольна команда «ГУНП Житомир» взяла участь у Відкритому чемпіонаті з футболу серед команд Ліги учасників АТО. За результатами перших ігор поліцейські Житомирщини посідають 4 місце серед 10 команд дивізіону «Північ».

31 березня на стадіоні «Центральний» у м. Вишневому стартував новий сезон Ліги учасників АТО. Поліцейські Житомирщини вперше взяли участь у змаганнях, де у спортивних баталіях зустрічаються захисники цілісності нашої країни.

До складу ФК «ГУНП Житомир» увійшли представники різних служб та підрозділів поліції: дільничні офіцери та оперативники, КОРДівці та представники ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», працівники кадрового апарату та служби «102» та інші.

У чемпіонаті з футболу цьогоріч беруть участь 59 команд в 38 міст України, а це понад 1500 учасників бойових дій. За результатами змагань у 6 дивізіонах буде визначено 16 фіналістів, які битимуться між собою за Кубок. Чемпіонат триватиме до осені, а вирішальні матчі відбудуться на стадіоні «Динамо» ім. В.В. Лобановського у м. Києві.

Першими суперниками житомирян стала футбольна команда «Легіон АТО» з м. Борзни.  Результатом зустрічі стала нічия – 1:1. Відтак нині житомиряни посіли 4 місце у турнірній таблиці.

Наступна гра відбудеться вже за тиждень.