У ЖНАЕУ в рамках проекту «Шлях додому» збирають пластикові кришечки

Два тижні тому ректор Житомирського національного агроекологічного університету зустрівся із місцевими волонтерами Марією Улановою та Юлією Пастух, аби обговорити подальшу співпрацю у напрямку реалізації проекту «Шлях додому».

Це всеукраїнська ініціатива благодійного фонду «Лелекера» по збору пластикових кришечок для допомоги пораненим і травмованим учасникам АТО. Марія Уланова – місцевий координатор проекту, яка займається поширенням інформації, збором і подальшою доставкою кришечок з міста й області до столиці.

Громадський проект «Шлях додому», спрямований на вирішення екологічної та соціальної проблем, свого часу підтримали Міністерство екології України, представники бізнесу, заклади освіти, волонтерські організації та усі небайдужі в різних куточках країни. У фонді повідомляють, що за рік таким чином вдалося зібрати 20 т вторинного пластику. Далі зібраний пластик передають переробному підприємству, а вже за отриманні кошти надається допомога бійцям АТО. Зокрема, за 2017 рік з пластику вдалось отримати 84 тис. грн. Проект ґрунтується виключно на волонтерських засадах і самофінансуванні.

Наразі у навчальних корпусах та гуртожитках ЖНАЕУ вже встановлені контейнери для збору кришечок, які студенти та викладачі ВНЗ поступово наповнюють. Крім цього, в агроуніверситеті було проведено інформаційну кампанію щодо мети проекту «Шлях додому».

У ЖНАЕУ в рамках проекту «Шлях додому» збирають пластикові кришечки, фото-1 У ЖНАЕУ в рамках проекту «Шлях додому» збирають пластикові кришечки, фото-2 У ЖНАЕУ в рамках проекту «Шлях додому» збирають пластикові кришечки, фото-3 У ЖНАЕУ в рамках проекту «Шлях додому» збирають пластикові кришечки, фото-4 У ЖНАЕУ в рамках проекту «Шлях додому» збирають пластикові кришечки, фото-5 У ЖНАЕУ в рамках проекту «Шлях додому» збирають пластикові кришечки, фото-6 У ЖНАЕУ в рамках проекту «Шлях додому» збирають пластикові кришечки, фото-7

Прес-служба ЖНАЕУ

житомир жнаеу кришечки збір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі