Перевірки на безпеку провели в Бердичеві, Новограді-Волинському та Пулинах

3 квітня рятувальники перевірили торгівельний центр «Лимон», розташований у самому центрі м. Бердичів. Після ретельного огляду триповерхової споруди, фахівці ДСНС зробили висновок, що порушень, які б могли поставити під загрозу життя працівників та відвідувачів, не має. В перевіреному закладі система протипожежного захисту знаходиться у справному стані, її обслуговування проводиться у встановлені терміни, евакуаційні шляхи вільні, вогнегасники справні та у достатній кількості.

Цього ж дня працівники Новоград-Волинського міськрайонного відділу перевірили загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у с. Сусли та дошкільний навчальний заклад в с.Пилиповичі.Основними недоліками в ході обох інспекцій є відсутність на об'єктах систем протипожежного захисту та не проведення вогнезахисного обробляння засобами вогнезахисту дерев'яних елементів горищного покриття.

Також сьогодні пулинські рятувальники перевірили джерела зовнішнього протипожежного водопостачання поруч із Центральною районною лікарнею, будинком культури, Пулинською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів, а також дошкільними навчальними закладами №1 «Ялинка» та №2 «Дзвіночок».

Рятувальники оглянули колодязі пожежних гідрантів. Далі кожен гідрант був випробуваний шляхом пробного пуску води. За результатами перевірки встановлено, що усі п’ять гідрантів, які розташовані в смт Пулини, знаходяться в справному стані. Проте за словами фахівців є ряд незначних недоліків – світловий покажчик встановлений лише біля одного гідранта, а також необхідно розчистити під’їздів до них, що позаростали деревами та кущами.

Перевірки на безпеку провели в Бердичеві, Новограді-Волинському та Пулинах, фото-1 Перевірки на безпеку провели в Бердичеві, Новограді-Волинському та Пулинах, фото-2 Перевірки на безпеку провели в Бердичеві, Новограді-Волинському та Пулинах, фото-3 Перевірки на безпеку провели в Бердичеві, Новограді-Волинському та Пулинах, фото-4 Перевірки на безпеку провели в Бердичеві, Новограді-Волинському та Пулинах, фото-5 Перевірки на безпеку провели в Бердичеві, Новограді-Волинському та Пулинах, фото-6

Нагадаємо, що На Житомирщині посилять протипожежні заходи.

бердичів пулин новоград рятувальники перевірки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі