У Житомирі обрали членів Координаційної ради з питань бюджету участі

3 квітня у міській раді відбулося засідання конкурсної комісії щодо обрання членів Координаційної ради з питань бюджету участі.

Члени конкурсної комісії ознайомилися із документами, які надали кандидати, заслухали їх щодо власної мотивації взяти участь у діяльності Координаційної ради та відкритим рейтинговим голосуванням обрали 10 представників територіальної громади міста Житомира до складу Координаційної ради з питань бюджету участі. А саме:

  1. Бондарчука Олега Олеговича.
  2. Маньковську Ольгу Юріївну.
  3. Намєсніка Сергія Миколайовича.
  4. Ожегову Наталію Федорівну.
  5. Пахольчук Світлану Володимирівну.
  6. Петренко Юлію Борисівну.
  7. Рафальську Оксану Петрівну.
  8. Рошка Олександра Івановича.
  9. Шевчук Галину Олександрівну.
  10. Шелестюка Андрія Миколайовича.

Нагадаємо, з 19 березня протягом 14 днів тривав прийом документів від представників територіальної громади міста Житомира до координаційної ради. 26 представників громадськості виявили бажання увійти до складу постійно діючого консультативно-дорадчого колегіального органу - Координаційної ради з питань бюджету участі.

У Житомирі обрали членів Координаційної ради з питань бюджету участі, фото-1 У Житомирі обрали членів Координаційної ради з питань бюджету участі, фото-2 У Житомирі обрали членів Координаційної ради з питань бюджету участі, фото-3 У Житомирі обрали членів Координаційної ради з питань бюджету участі, фото-4
житомир бюджетучасті координаційнарада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі