Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3

Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3, Витковская Ванда Вячеславовна

Представлено проект внутрішнього дизайну нового корпусу гімназії №3: сучасні інтерактивні класи, зручні їдальні та вбиральні, багато простору для розвитку дітей.

Світлини проекту продемонстрував сьогодні на своїй сторінці в Facebook міський голова Сергій Сухомлин.

"Сучасні діти розвиваються, випереджаючи час.Школи теж мають відповідати вимогам сьогодення, щоб діти пишалися навчальним закладом і з задоволенням здобували знання", - зазначив Сухомлин, а також додав, що деякі дрібні деталі можуть змінюватися, приймаються зауваження.

Над цим проектом працювали житомирські дизайнери під керівницттвом головного архітектора міста Юрія Безбородова. За його словами, в процесі роботи можливі незначні зміни. 

«У проекті були задіяні три дизайн-бюро. Щось буде трохи спрощено, щось доповнено, але в цілому так, процес триває», – зазначив посадовець.

Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3, фото-1 Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3, фото-2 Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3, фото-3 Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3, фото-4 Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3, фото-5 Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3, фото-6 Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3, фото-7 Яскравий і сучасний дизайн запропонували для Житомирської міської гімназії №3, фото-8

Наразі відомо, що будівництво нового корпусу Житомирської міської гімназії №3 триває. На завершення реконструкції необхідно близько 30 мільйонів гривень. Нині об’єкт готовий на 70%.

Також повідомлялось, що до 1 вересня планується ввести об'єкт в експлуатацію.

Заплановано, що оновлена і комфортна школа вже цього року зможе прийняти на 420 дітей більше, ніж раніше.

Нагадаємо, що в 2016 році замість капітального ремонту старого корпусу вирішили побудувати новий. За 2016-2017 роки на ці роботи виділили близько 69 мільйонів гривень, більша частина – державні кошти, з бюджету регіонального розвитку.

житомир гімназія3 дизайн корпус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі