Землі в оренду: на Житомирщині за результатами аукціону передано в оренду понад 200 гектарів земель

Землі в оренду: на Житомирщині за результатами аукціону передано в оренду понад 200 гектарів земель, Витковская Ванда Вячеславовна

У березні поточного року на земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області, інвестори придбали права оренди на дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 208,6 га.

Обидві земельні ділянки розташовані на території Мирославської сільської ради Бердичівського району та призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

З переможцями аукціону уклали договори оренди строком на 7 років.

Найдорожче під час торгів продано право оренди на земельну ділянку площею 101,8 га, де стартова ціна піднялася більше ніж утричі – з 80,1 тис. грн до 250 тис. грн (або 24,96% від нормативної грошової оцінки). За земельну ділянку площею 106,8 га переможець торгів запропонував 235 тис. грн. (19,64% від НГО), що у 2,5 рази перевищує стартову ціну.

Загальний розмір річної плати за користування цими землями, визначений за результатами торгів, склав 485 тис. гривень. Зазначені кошти щорічно надходитимуть до бюджету органу місцевого самоврядування та можуть бути використані на реалізацію соціальних програм.

житомирщина земля аукціон оренда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі