У Житомирі презентували «Відкриті дані міста: для громади, влади та бізнесу»

У Житомирі презентували «Відкриті дані міста: для громади, влади та бізнесу», Витковская Ванда Вячеславовна

16 квітня в приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування відбулася презентація-дискусія «Відкриті дані Житомира: для громади, влади та бізнесу».

На початку заходу усіх присутніх привітала секретар міської ради Наталія Чиж. Вона наголосила на тому, що міські ради повинні впроваджувати найкращі практики в прозорості та підзвітності.

Під час заходу було представлено проект з розвитку відкритих даних в Житомирі, аналіз оприлюдненої міською радою інформації та визначено пріоритетну інформацію, яка має бути надана міською радою у форматі відкритих даних. Участі у дискусії взяли журналісти, активісти, представники громадського сектору, бізнесу та науки.

Мета заходу - зібрати потреби громадян в інформації щодо міста. Основні напрямки, які присутні запропонували опрацювати команді «Відкритих даних»:

  • Дані про бюджет участі;
  • Передача коштів/отримання коштів закладами освіти;
  • Розподіл коштів ЖЕКів;
  • Містобудівний кадастр;
  • Реєстр земельних ділянок;
  • Реєстр МАФів з геоінформаційними даними та пайовими внесками.

«У жовтні місяці планується запуск проекту відкритих даних Житомира, де розміщуватиметься інформація, яка користується попитом у громадськості. Саме цей проект має на меті надати громадянам доступу до комунікації з місцевою владою, практичного застосування даних для створення нових підприємств та послуг, залучення інвестицій до міського розвитку»,- Надія Бабинська, голова Лабораторії відкритих даних України.

У Житомирі презентували «Відкриті дані міста: для громади, влади та бізнесу», фото-1 У Житомирі презентували «Відкриті дані міста: для громади, влади та бізнесу», фото-2 У Житомирі презентували «Відкриті дані міста: для громади, влади та бізнесу», фото-3 У Житомирі презентували «Відкриті дані міста: для громади, влади та бізнесу», фото-4 У Житомирі презентували «Відкриті дані міста: для громади, влади та бізнесу», фото-5 У Житомирі презентували «Відкриті дані міста: для громади, влади та бізнесу», фото-6
житомир дискусія дані
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі