У Житомирі 7 травня стартує бюджет участі 2018

Вже 7 травня у Житомирі стартує бюджет участі 2018. Цього дня розпочинається прийом проектів бюджету участі через електронну систему «Громадський бюджет», який триватиме до 30 червня. Проект подається автором (одним з авторів) у електронному (в електронній системі) або паперовому (у пунктах супроводу) вигляді.

У цьому році в міському бюджеті на реалізацію проектів у наступному бюджетному році передбачено 15 млн 219 тис 100 грн 73 коп, з яких 10 млн 653 тис 370 грн 51 коп буде спрямовано на великі проекти, 4 млн 565 тис 730 грн 22 коп - на малі. Максимальна вартість великого проекту - до 1 млн 500 тис грн, до 500 тис грн – максимальна вартість малого проекту.

Якщо Ви небайдужі до свого міста, бачите не лише міські проблеми, але й шляхи їх вирішення, розробляйте свої проекти та долучайтеся до бюджету участі.

Що таке бюджет участі, як подати проект, які проекти допускаються до загальноміського голосування читайте у Положенні про бюджет участі (громадський бюджет) міста Житомира та знайомтеся із реалізованими проектами бюджету участі.

житомир бюджетучасті старт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі