![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
13:20, 11 жовтня 2012 р.
У Житомирі два садочки досі мерзнуть
У Житомирі з 10 жовтня до опалення вже підключені майже всі заклади соціальної сфери. Без тепла залишаються ще ДНЗ № 33 та Центр розвитку дитини № 41. На даних об'єктах наразі тривають ремонті роботи, які плануються завершити у найкоротші терміни.
Про це розповів під час робочої наради заступник міського голови Микола Боровець, передає "Перший Житомирський"
За словами чиновника, з 12 жовтня розпочнеться технологічний запуск котелень, що обслуговують житлові будинки. «Подача тепла у будинки житомирян – це поступовий процес, оскільки при запуску тепла до квартир через тиск у мережах завжди трапляються невеликі пориви і доводиться їх одразу ж ліквідовувати. Тому усі ремонтні і диспетчерські служби мають працювати у посиленому та злагодженому режимі». У процесі запуску системи опалення технологічно неможливо забезпечити якісний обігрів абсолютно усіх квартир житомирян одночасно. Це пов`язано з усуненням скопичення повітря у внутрішньобудинкових системах, налагодженням гідравлічного та встановлення температурного режиму, повідомляє прес-служба міської ради. Тому у разі виникнення будь-яких житлово-комунальних проблем та аварійних ситуацій житомиряни можуть звертатися на «гарячу лінію»: 15-80 та з мобільного (0412) 481-481, що працює цілодобово.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...