У Радомишльському та Малинському районах лікарі-онкологи провели профілактичні огляди

23 квітня у Радомишльському та Малинському районах бригадою лікарів-онкологів було проведено профілактичні огляди населення.

В області щорічно вперше виявляється біля 4 тисяч випадків захворювань на рак. Попередити розвиток злоякісного процесу або мінімізувати наслідки і негативний прогноз хвороби можна завдяки виявленню і лікуванню передракових захворювань, ранній діагностиці онкопатологій. Тож відповідно до наказу КУ «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради і проводяться медогляди жителів області, які потребують консультацій обласних фахівців. Насамперед це стосується тих, хто входить до груп ризику, знаходиться під диспансерним наглядом.

Бригади лікарів обласного онкологічного диспансеру вже провели медогляди населення у Бердичівському, Коростенському, Новоград-Волинському, Чуднівському, Любарському, Бердичівському, Романівському та Баранівському районах.

До складу бригади фахівців входять лікарі: онкохірург, онкогінеколог та мамолог.

Цього дня у Радомишльському районі лікар-онкохірург Іван Захарович Іванчук, лікар-мамолог Дмитро Борисович Гуля, лікар-онкогінеколог Олександр Сергійович Працьовитий оглянули 83 місцевих жителів, із яких 15 направлені на обстеження до обласного онкологічного диспансеру та обласного медичного консультативно-діагностичного центру.

У Малинському районі медогляди населення проводили: лікар-онкохірург Андрій Вікторович Степаненко, лікар-мамолог Арсен Володимирович Мурадян та лікар-онкогінеколог Аліна Миколаївна Кошмеринська. Фахівцями оглянуто 66 осіб, із яких 35 також отримали направлення на обстеження у закладах третинного рівня.

Крім того, обласні фахівці прочитали для сімейних лікарів, фельдшерів та медичних сестер лекції щодо профілактики онкозахворювань та розповіли колегам про сучасне діагностичне обладнання та новітні методи обстеження, які наразі застосовуються в обласному онкологічному диспансері.

Фахівці зазначили, що жителям районів не обов’язково мати направлення від районних лікарів, вони можуть записатися на прийом безпосередньо у реєстратурі онкодиспансеру або попередньо за телефоном: (0412) 43-82-92 з 13.00 до 16.00. У цьому випадку медики заведуть медичну картку на пацієнта та передадуть її до кабінету лікаря у визначений день прийому.

У Радомишльському та Малинському районах лікарі-онкологи провели профілактичні огляди, фото-1 У Радомишльському та Малинському районах лікарі-онкологи провели профілактичні огляди, фото-2 У Радомишльському та Малинському районах лікарі-онкологи провели профілактичні огляди, фото-3 У Радомишльському та Малинському районах лікарі-онкологи провели профілактичні огляди, фото-4

Прес-центр УОЗ

радомишль малин лікарі онкологи огляди
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі