У Житомирі відбудеться І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей»

Демонстрація особливостей тапотенціалу області, формування стратегії, механізмів та інструментів розвитку, а також позитивного іміджу і залучення інвестицій, обговорення проблем таосмислення сучасних тенденцій, налагодження системи комунікації представників державних та приватних інституцій, громадськості – саме такі завдання має вирішити І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей».

Вже 16 травня масштабний захід пройде у центрі Житомира та збере усіх, хто зацікавлений у розвитку та раціональному використанні інвестиційного, виробничого, технологічного, природного, туристично-рекреаційного, культурного, безпекового потенціалу Житомирської області.

Поки триває підготовка до форуму, про його концепцію, учасників та програму розповідає заступник співголови організаційного комітету, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Ідея провести регіональний форум з’явилася саме у стінах Житомирського національного агроекологічного університету та знайшла підтримку в Житомирській облдержадміністрації, Житомирській обласній раді та Житомирській міській раді, керівники та співробітники яких спільно з колегами із Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування вже протягом кількох місяців працюють над тим, аби зробити форум максимально насиченим, цікавим та корисним.

"Наш перший регіональний форум пройде під гаслом «Житомирщина – територія можливостей», а його символом став видозмінений давній козацький хрест «алатир» – один з найдавніших і священних символів древніх слов'ян, що складається із чотирьох рівноцінних частин, які уособлюють постійний розвиток, життя та силу, - говорить Олег Скидан. – Всі разом ми об’єдналися навколо мети провести дійсно актуальний і потрібний для нашої області захід, запросили до участі представників різних сфер і сподіваємося, що серед відвідувачів форуму будуть тисячі житомирян та жителів Житомирщини, яким не байдужа доля регіону, його економічний добробут, безпека, тощо. Можна буде оглянути виставки та презентації, отримати додаткові роз’яснення та консультації, відвідати лекції, майстер-класи, дискусійний клуб чи панельні дискусії, тематика яких буде скерована на формування стратегії, механізмів та інструментів регіонального розвитку за кількома ключовими напрямами: стимулювання виробництва, залучення інвестицій, забезпечення енергоефективності, розвиток туризму, ін".

У першу чергу форум надасть можливість продемонструвати, що Житомирщина вже є перспективною територією для вкладання коштів у розвиток бізнесу, самореалізації таособистісного розвитку, тут комфортно і безпечно проживати, можна отримувати якісну освіту, працювати за фахом і мати гідну заробітну платню та умови.

Під час форуму з-поміж іншого також будуть представлені успішні приклади розвитку найважливіших у сучасних умовах напрямків діяльності – альтернативна енергетика, виробництво екологічно безпечного (органічного) продовольства, оборонна сфера. Загалом, програмою передбачено чотири основні блоки заходів та кілька локацій, які розташовані таким чином, аби і учасники йвідвідувачі могли протягом16 травняпобувати на кожній із них.

Стартує І регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей»із «Економічного дискусійного клубу» в РГК «Гайки» о 10.30, а вже з 14 години в приміщеннях Житомирської ОДА, ЖНАЕУ, КЗ "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти", Житомирському академічному обласному театрі ляльок та Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування працюватимуть панельні дискусії за визначеними галузями (виробничий сектор, енергетика, спорт, туризм, культура, освіта і наука, розвиток ОТГ Житомирщини).

Паралельно з цим уже з самого ранку і до 18 години діятимуть тематичні виставки, які будуть розділені на сектори – енергетичний (включаючи альтернативну енергетику), освітній, сектор безпеки (військові частини, Національна поліція, прикордонна служба, Національна гвардія демонструватимуть техніку, озброєння та технічні засоби), аграрний (аграрні підприємства та підприємства харчової промисловості, органічна продукція), промисловість,досягнення ОТГ, природний та туристично-рекреаційний потенціал Житомирщини (композиційні відтворенняелементів рослинного і тваринного світу, презентації туристичних маршрутів і організацій), народні ремесла та художні промисли. Крім цього, також передбачені виступи творчих колективів області та лекції і майстер-класи.

Таким чином, форум охопить усю центральну частину міста: Старий та Новий Бульвар, майдан ім.С.Корольова, майданчик перед кінотеатром «Жовтень», вулиці Михайлівську та Лятошинського.

На форум запрошені почесні гості звищих органів влади та посадовці місцевого рівня, посли інших держав, підприємці та бізнесмени, виробники продукції та представники сфери послуг, науковці, освітяни, культурні діячі. .

Детальніше про І Регіональний форум можна дізнатися на сайті.

У Житомирі відбудеться І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей», фото-1
житомир форум розвиток інвестиції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі