
15:11, 5 травня 2018 р.
8 – 9 травня у Житомирі відбудеться мітинг-реквієм, покладання квітів, флешмоб та акція «Запали вогонь миру»
До Дня пам'яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні 8 – 9 травня у Житомирі відбудеться мітинг-реквієм, покладання квітів, флеш-моб, Молитва за Україну та акція «Запали вогонь миру».
Учасникам пропонується прийти у вишиванці та взяти з собою державну символіку.
План заходів:
8 травня
- 10:00– Мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля Монумента Слави (вул. Чуднівська, 53). В програмі заходу флешмоб «Пам'ятаємо, перемагаємо».
- 12:00 – Мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до могил загиблих воїнів АТО на Корольовському військовому кладовищі (вул. Селецька, 9).
- 18:00 – Молитва за мир (вул. Михайлівська).
- 18:30 – концертна програма «Мирне небо над Україною (вул. Михайлівська).
- 21:00– Акція до Дня пам'яті та примирення «Запали вогонь миру» (вул. Михайлівська).
9 травня
10:00 – Покладання квітів до Монументу Слави та організація польової кухні (вул. Чуднівська, 53).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
13:01
23 липня
Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія "КонтраFACTS Media Awards"
Новини компаній
13:52
22 липня
ТОП новини
Оголошення
19:32, 16 липня
16:07, 16 липня
19:32, 16 липня
19:32, 16 липня
16:06, 16 липня
