14:58, 15 жовтня 2012 р.
Житомирські військові вчать київських студентів
Військовослужбовці 95 аеромобільної бригади, що дислокується у Житомирі, провели практичне заняття "Захист Вітчизни" для понад сотні студентів Київського технікуму готельного господарства.
Акція відбулася в рамках спільного проекту журналу "Вiйсько України" та столичного навчального закладу. Десантники ознайомили гостей з історією роду військ, умовами служби та побутом військовослужбовців, продемонстрували зразки зброї і техніки.
"Подібні заходи допомагають молоді в процесі безпосереднього спілкування з військовими одержати достовірну інформацію про умови служби у десантних військах", – зазначив командир 95 окремої аеромобільної бригади полковник Станіслав Чумак.
Варто додати, що подібний урок для столичних студентів житомирські десантники провели вже вп'яте.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
09:33, 25 липня
1
10:07, 25 липня
4
16:52, 18 липня
19:38, 24 липня
2
live comments feed...