![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
Реклама
15:43, 15 жовтня 2012 р.
Львів запрошує житомирян на III Міське Свято Сиру і Вина!
Реклама
У Львові з 19 по 21 жовтня відбудеться головне гастрономічне свято осені в країні – ІІІ Міське Свято сиру і вина!Відтак, на площі Ринок (північна сторона) усі гості міста матимуть змогу відвідати грандіозний Ярмарок сирів та вин, на якому представлять найкращі сири та найвишуканіші вина з різних країн світу.І все це з інтерактивною культурною програмою.
Новинками цьогорічного святкування стануть відкриття на площі Ринок імпровізованого Сировинного ресторану та «Львівської винної пошти», за допомогою якої можна відправити не тільки ексклюзивні Art-листівки, а й все що гості придбають на святі!І все це «Зі Львова з любов’ю»!
Відтепер, усі охочі,скориставшись послугами поштарів «Львівської винної пошти», зможуть відправити нові ексклюзивні винні Art-листівки від художників Іванки та Олександра Войтовичів. Окрім, листівок, сучасні художники створили картину, яка і стала символомІІІ Міського Свята сиру і вина.
Свято запрошує усіх охочих на Винні дегустації, які проводитимуть справжні професіонали лише протягом фестивальних днів.
Вже традиційно спеціально до ІІІ Міського Свята сиру і вина спечуть Гігантський Львівський Сирник за давніми рецептами. Він буде настільки великим, що вистачить усім!
Свято підготувало і сюрприз для гостей, який проявиться на Величезній Винній картині. Інтрига збережеться, допоки художники нанесуть рисунок з вина та фарб… Ви буде вражені!
Окрім смакування та продажу ІІІ Міське Свято Сиру і Вина запропонує приготувати різноманітні сирні страви самостійно й усією родиною! Таку можливість матимуть усі гості, які відвідають кулінарні майстер-класи.
Насолоджуватись сиром, вином і стравами до вина, гості свята зможуть на спеціально створених ленд-арт об’єктах. Це гігантські дивани з соломи та сотня столів, функцію яких виконуватимуть справжні винні бочки -дивовижний антураж свята!
А також усіх гостей ІІІ Міського Свята сиру і вина чекає гарячий глінтвейн, винні портрети, ярмарок народних ремесел, вечірні кінопокази, концерти та і це далеко ще не все!
ІІІ Міське Свято сиру і вина стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові та, безумовно, скуштувати сотні кілограмів сиру і продегустувати найкраще вино.
Найкраще місце зустрічі для справжніх гурманів - III Міське Свято сиру і вина!
Організатор: компанія «Дік-Арт»
Сайт свята: www.cheeseandwine.com.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:06, 15 липня
46
13:33, 13 липня
10:43, Вчора
live comments feed...