18:00
24 липня
У листі, що його оприлюднила прес-служба сумнозвісного автора закону про наклеп, йдеться про те, що Віталій Журавський колись опікувався у Києві гуманітарними питаннями.
Питаннями освіти, переконані київські вчителі, він опікувався настільки добре, що і малинським освітянам, на думку столичних колег, гріх його не підтримати.
І якщо ви хочете як сир у маслі кататися, як ми свого часу каталися, говорять освітяни, то голосуйте самі знаєте за кого...