• Головна
  • Житомирські податківці повернули в скарбницю майже 83 млн.гривень
15:23, 19 жовтня 2012 р.

Житомирські податківці повернули в скарбницю майже 83 млн.гривень

Майже 243 млн. грн. заборгували до бюджету суб’єкти підприємницької діяльності, причому питома вага боргу підприємств-банкрутів у загальній сумі податкового боргу до зведеного бюджету складає 32,1 відсоток (77,9 млн. грн.).

Силами працівників податкової інспекції у січні – вересні до Зведеного бюджету України мобілізовано 82,7 млн. грн. боргу, в тому числі до державного бюджету України – 59,7 млн. грн., до місцевих бюджетів – 23,0 млн. гривень, повідомляє прес-служба ДПС у Житомирській області.

Реалізовано активів боржників на 0,5 млн. грн., за рішенням суду з розрахункових рахунків платників стягнуто 3,6 млн. грн., надійшло коштів в рахунок погашення податкового боргу від органів державної виконавчої служби – 10,2 млн. грн., надходження від підприємств-банкрутів склали 6,1 млн. гривень.

З метою залучення всіх наявних резервів по погашенню податкового боргу підприємств – боржників податківці підготували та направили до суду 642 позови щодо звернення стягнення на кошти та інше майно боржників на загальну суму 62,9 млн. гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...