• Головна
  • Іванівська громада виступає проти об’єднання з Житомиром
09:06, 1 червня 2018 р.

Іванівська громада виступає проти об’єднання з Житомиром

31 травня на сесії Житомирської обласної ради громада сіл Іванівки, Давидівки,Барашівки та Бондарців, які включені до складу Іванівської сільської ради Житомирськогорайону, виступили проти об’єднання з містом Житомир.

«Розпорядженням Кабінету Міністрів України 31.01.2018 року №45 було внесено зміни доперспективного плану формування територій громад Житомирської області, згідно зякими територіальна громада Іванівської сільської ради Житомирського району віднесена уперспективному плані формування територіальних громад Житомирської області до містаЖитомир. 20 травня на території сіл Іванівка, Барашівка, Давидівка відбулися загальнізбори жителів, на яких було обговорено приєднання територіальної громади Іванівськоїсільської ради до ОТГ села Оліївка або об’єднанням з містом Житомир.Жоден варіант об’єднання присутніми на зборах сільської ради не був підтриманий. Булиутворені ініціативні групи. Після спільної наради 21 травня було вирішено провестианкетування мешканців Іванівської сільської ради. 28 травня було складено протокол прорезультати опитування в якому за об`єднання з Житомиром – 132 голоси, за об’єднання вОТГ з центром в селі Березівка – 1272 голоси та за приєднання до Оліївської ОТГ – 87голосів», - розповів депутат Житомирської районної ради Віталій Рожко.

Розуміючи важливість та невідкладність проведення державної реформи та створення ОТГ,мешканці Іванівської сільської ради Житомирського району просять регіональну робочугрупу з децентралізації внести зміни до перспективного плану формування територій громадЖитомирської області зі створенням об’єднаної територіальної громади з центром вс. Березівка Житомирського району Житомирської області (Іванівська сільська радаСадківська сільська рада, Березівська сільська рада, Василівська сільська рада, Заможнянськасільська рада) та подати на затвердження сесією Житомирської обласної ради.

Читати також: Житомирська облрада відмовила титановому магнату Фірташу у виділенні 115 га земель.

Нагадаємо, що Житомир та село Вереси зробили перший крок до об’єднання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #іванівка #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...