• Головна
  • «Urban Talks» Житомир & Львів розпочався підписанням Меморандуму про культурну співпрацю
18:39, 1 червня 2018 р.

«Urban Talks» Житомир & Львів розпочався підписанням Меморандуму про культурну співпрацю

1 червня у Житомирському медичному інституті проходить «Urban Talks» Житомир & Львів. Представники влади, бізнесу, громадськості обговорюватимуть успішні кейси просторового планування, розвитку туризму та велоінфраструктури, озеленення міста, створення громадських просторів та транспортної системи, розвитку спорту та молодіжної політики.

«Urban Talks» Житомир & Львів розпочався із підписання міськими головами Житомира та Львова, Сергієм Сухомлиним та Андрієм Садовим, Меморандуму про культурну співпрацю.

Меморандум передбачає: обмін виставками та іншими культурними заходами; артистами та артистичними трупами;популяризацію досягнень художньої творчості;презентацію художніх творів на театральних сценах, в концертних та виставкових залах, кінотеатрах, на телебаченні й радіо;індивідуальні ініціативи і заходи окремих осіб, які створюютьнові культурні цінності. У Меморандумі зазначено зобов’язання сторін, а саме: призначити повноважних представників виконавчих комітетів міських рад, відповідальних за комунікацію між та координацію дій виконавчих органів відповідної міської ради щодо виконання положень цього Меморандуму; завчасно інформувати один одного, через відповідних повноважних представників виконавчих комітетів міських рад, про культурні, освітні, спортивні події, що організовуються та проводяться на території іншої територіальної громади; інформувати через засоби масової інформації мешканців громад про культурні, освітні, спортивні події, що організовуються та проводяться на території іншої територіальної громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#UrbanTalks #житомир #меморандум #культура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...