• Дільничний інспектор житомирської міліції став призером-важкоатлетом на світових змаганнях
17:24, 23 жовтня 2012 р.

Днями дільничний інспектор Богунського райвідділу м.Житомира Дмитро Стаценко повернувся з міжнародних змагань з важкої атлетики, що упродовж 19-23 жовтня тривали у Києві. Міліціонер-спортсмен зізнається, що розраховував потрапити лише в десятку кращих важкоатлетів. Проте додому Дмитро повернувся срібним призером Чемпіонату світу.

Сьогодні на рахунку 25-річного дільничного інспектора міліції Богунського РВ УМВС України в Житомирській області Дмитра Стаценка понад два десятки перемог у спортивних змаганнях з важкої атлетики і почесне звання Майстра спорту України. Відтепер дільничний-важкоатлет ще й срібний призер світового рівня, повідомляє СЗГ УМВСУ в Житомирській області.

23 жовтня Дмитро повернувся додому з Києва, де брав участь у Чемпіонаті світу з важкої атлетики, що упродовж трьох днів тривав у столиці України.

– Чесно кажучи, я розраховував тільки потрапити у десятку кращих спортсменів, - зізнається Дмитро Стаценко. – Навіть тепер не віриться, що зміг перевищити власні сподівання.

У ваговій категорії до 67,5 кілограмів, де житомирський дільничний-важкоатлет виступав разом ще з чотирма десятками найсильніших спортсменів-представників інших країн, йому вдалося показати один з кращих результатів у жимі лежачи. Штанга вагою у 125 кілограми піддалася зусиллям житомирянина Стаценка. Такий результат дозволив Дмитрові посісти почесне призове місце у світових змаганнях і присвоїти заслужену срібну медаль.

Слід зазначити, що Житомирщину на Чемпіонаті представляв не лише міліціонер. Разом з ним у змаганнях взяв участь й учень Дмитра Богдан Косянчук, який, окрім золота, виборов звання абсолютного чемпіона світу з важкої атлетики, встановивши рекордне підняття 140-кілограмової штанги з положення лежачи.

Своєю перемогою міліціонер-важкоатлет Дмитро Стаценко завдячує керівництву Богунського РВ УМВС України в Житомирській області, за сприяння якого він мав можливість узяти участь у змаганнях світового рівня та здобути титул срібного призера Чемпіонату.