![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
08:49, 24 жовтня 2012 р.
У Житомирі відремонтували і пустили за маршрутом ще один старий київський тролейбус
Вчора, 23 жовтня, вийшов на лінію другий із п’яти тролейбусів, які Житомир отримав від КП «Київпастранс» у результаті домовленостей міської та обласної влади із київською міською адміністрацією.
Після середнього ремонту тролейбус випустили на маршрут №8 «м-н Перемоги – Станишівський м-н», що покращить періодичність руху транспорту на даному маршруті. Про це інформує прес-служба Житомирської міськради.
Другий тролейбус, як і попередній, 2001 року випуску. 22 жовтня Житомир отримав п’ятий тролейбус. Кожен із них буде на житомирських лініях після проходження середнього ремонту.
Нагадаємо, нещодавно 19 жовтня 2012 року, на маршрут №1 «Вокзал – Вокзал» КП ЖТТУ випустило перший отриманий із Києва тролейбус.
У вересні 2012 року до Дня міста та 75-річчя області підприємство власними силами із запчастин зібрало 2 тролейбуси як подарунки житомирянам та гостям міста до свят.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...