• Головна
  • Лікар-інфекціоніст з Житомира отримала нагороду в Амстердамі
10:46, 27 червня 2018 р.

Лікар-інфекціоніст з Житомира отримала нагороду в Амстердамі

Лікар-інфекціоніст поліклініки КУ «Центральна міська лікарня № 1 м. Житомира» Лариса Бреднева стала переможницею конкурсу Британського медичного журналу (BMJ) у номінації «Інфекційні захворювання - особливо-небезпечні інфекції». Цю відзнаку вона нещодавно отримала в Амстердамі під час роботи Міжнародного форуму «Якість і безпека охорони здоров’я» (“Quality and Safety in Healthcare”).

Про це повідомляє прес-центр УОЗ.

Шлях до цієї перемоги розпочався восени 2016 року, коли 20 жовтня Міністерство охорони здоров’я України спільно з Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика у співпраці з Агенцією зі зменшення ризиків США (Defense Threat Reduction Agency) та Британським медичним журналом (BMJ) презентували проект «Тренінгова ініціатива щодо підтримки клінічного рішення».

Мета проекту - забезпечення медичних фахівців знаннями, інструментами та ресурсами для підвищення їх професійної ефективності в діагностичному обстеженні та наданні допомоги пацієнтам зінфекційними хворобами, атакож постраждалим від дії токсинів та біологічних загроз.

У межах даної освітньої ініціативи доступ до ресурсів BMJ, окрім України, також отримали Грузія та Азербайджан. Відповідно до проекту, який розрахований на три роки, BMJ створив Український портал та відкрив необмежений доступ до своїх ресурсів. Втім, спочатку він був розрахований лише на англомовних лікарів, а вже потім - усіх українських фахівців.

Даний освітній онлайн-ресурс надає унікальну можливість швидко та ефективно перевірити свої знання та бути обізнаним щодо останніх розробок у медичній галузі. База ресурсу складається з інформації про більш ніж тисячу клінічних випадків, тисячу онлайн-тренінгових модулей та охоплює 80% найбільш поширених патологій, з якими стикаються фахівці первинної та вторинної ланок у процесі надання медичної допомоги у більш ніж 70 напрямках спеціалізації.

Бали, отримані під час проходження тестів BMJ, враховуються галузями охорони здоров’я різних країн, зараховуються як бали безперервного професійного розвитку. Невдовзі вони враховуватимуться і в Україні.

«Ще у 2016 році я була підключена до цього ресурсу як індивідуальний користувач та з перших днів роботи проекту стала його активною учасницею. Успішно склавши іспити у 26 модулях з інфекційної патології, я взяла участь в оголошеному конкурсі. За результатами конкурсу була визнана переможницею та у вигляді нагороди отримала запрошення на участь у ХХІІ щорічному Міжнародному форумі «Якість і безпека охорони здоров’я», який проходив минулого місяця в Амстердамі, у виставковому конференц-центрі RAI», - розповіла Лариса Юріївна.

Слід зазначити, що за результатами співпраці з BMJ Лариса Юріївна Бреднева отримала два платинові сертифікати.

За пропозицією країни-хазяйки - Нідерландів гаслом цьогорічного форуму було «Повернення якості в охорону здоров’я». Цей міжнародний форум з якості та безпеки в охороні здоров’я являє собою традиційні зустрічі лідерів та фахівців-практиків, на яких вони розглядають прогресивні ідеї, що можуть та мають бути реалізовані на практиці, сприяють проведенню досліджень та застосуванню сучасних інноваційних технологій у медичній галузі з метою покращення якості життя пацієнтів.

У цьогорічному представницькому міжнародному форумі взяли участь 3 тисячі фахівців галузі охорони здоров’я із 80 країн світу. Впродовж двох днів роботи було представлено більше ніж 150 доповідачів та виступаючих.

Під час проведення Міжнародного форуму «Якість і безпека охорони здоров’я» відбулося нагородження переможців конкурсу, який проходив у рамках освітнього проекту Британського медичного журналу (BMJ). Тож цьогорічними переможцями стали:

· Лариса Бреднева з України;

· Кетеван Джухели з Грузії;

· Мехрибан Ісаєва з Азербайджану.

Урочисту церемонію нагородження провели: головний виконавчий директор BMJ Peter Ashman та Директор освітньої програми BMJ Kieran Walsh, які вручили переможцям іменні кришталеві відзнаки.

Лікар-інфекціоніст з Житомира отримала нагороду в Амстердамі, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #бреднева #амстердам #нагорода #лікарі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...